Kam se vydat za kulturou?

Kam se vydat za kulturou?

Kam se vydat za kulturou?

Vyberte si z naší nabídky.

1. Slavné italské duo Al Bano a Romina Power v Praze

Romantický umělec velkých světových scén Al Bano vystoupí 26. listopadu v Praze v Tipsport Areně i se svou někdejší uměleckou a životní partnerkou Rominou Power. Přestože se v roce 1999 jejich cesty rozdělily, volání fanoušků bylo natolik silné, že v loňském roce zase začali společně vystupovat. Pro české diváky připravili speciální repertoár a zazní takové hity jako Felicita, Sempre sempre, Liberta, Ci Sara, Tu soltanto tu, Sharzan, Nostalgia Canaglia a mnoho dalších. Vstupenky v prodeji na www.ticketportal.cz.

2. Balet Národního divadla uctívá tvorbu Jiřího Kyliána

Balet Národního divadla nabízí tři unikátní večery oslavující mistrovskou tvorbu Jiřího Kyliána. Ve dnech 13., 14. a 15. listopadu můžete navštívit speciálně komponované představení Kylián – Mosty času. Kromě Petite Mort a Sechs Tänze (Šest tanců), dvou opusů Jiřího Kyliána na hudbu W. A. Mozarta, nově také Gods and Dogs v podání Baletu ND se představí i Korejský národní balet v choreografii Forgotten Land. Více informací na www.narodni-divadlo.cz.

3. Mydy Rabycad pokřtí album Numbers v Karlíně

Koncert Mydy Rabycad ve Foru Karlín 22. listopadu symbolizuje pro elektro-popovou kapelu začátek další kapitoly. V dosud nejpropracovanější show jejich kariéry se tradičně představí i nový světelný design a extravagantní kostýmy tematicky navázané na album Numbers, které na tomto koncertě muzikanti pokřtí. Výjimečný zážitek slibují i speciální hosté, vysoce ceněná kapela N.O.H.A. Více informací na www.mydyrabycad.cz.

4. Earth, Wind&FireExperience v Lucerně

Třináctičlenná kapela Earth, Wind & Fire Experience vedená kytaristou a držitelem šesti cen Grammy Al McKayem láká 4. listopadu do Velkého sálu Lucerny na nefalšovanou funkovou smršť. Kapela přes úctyhodný věk svého šéfa stále patří k headlinerům řady předních nejen jazzových festivalů a nabízí zcela autentický zážitek z hudby, která navždy ovlivnila americkou i světovou hudební scénu. Předprodej vstupenek v síti GoOut.

5. Il Divo slaví 15. let na scéně

Pěvecké uskupení mimořádných hlasů Il Divo se svou show Timeless 15th Anniversary vystoupí 27. října v pražském Kongresovém centru a oslaví tak své 15. výročí na scéně. Tento výjimečný mezinárodní kvartet tvoří Carlos Marín, španělský baryton, americký tenor David Miller, švýcarský tenor Urs Bühler a francouzský popový zpěvák Sébastien Izambard. Turné Timeless je pro fanoušky zcela mimořádným zážitkem. Dramatická produkce plná tanečníků, akrobatů a videoprvků s lehkostí přenese diváky přímo do děje písní. Předprodej vstupenek na www.ticketmaster.cz.

HudbaDivadloKultura

https://www.bhthydro.eu/ https://www.bhthydro.eu/ https://www.bhthydro.eu/

Mohlo by vás zajímathttps://www.smeny.cz https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz