Italská elegance v podání Luisy Spagnoli

Italská elegance v podání Luisy Spagnoli

 Italská elegance v podání Luisy Spagnoli

V říjnu 2018 otevřela známá rodinná italská značka Luisa Spagnoli svůj druhý pražský obchod v Železné ulici. A protože se jednalo o událost vskutku nevšední, akce se kromě zástupců značky zúčastnilo i mnoho známých osobností ze světa politiky, byznysu a módy.

Elegantní a velmi stylové oblečení, originální doplňky a atraktivní nepřehlédnutelná bižuterie oslovila především dámy, které měly šanci si vybrané oblečení na místě vyzkoušet a samozřejmě obohatit šatník o prvotřídně zpracované kousky z dílny značky s 90letou tradicí. Luisa Spagnoli je stálicí na světovém módním poli a my jsme velice rádi, že je značka v tuto chvíli dostupná i u nás.

Pokud milujete stejně jako my nadčasovou eleganci ve spojení s pověstným italským šmrncem, určitě zajděte do Železné ulice. V příjemném prostředí historického objektu si můžete vybrat vzorky z aktuální kolekce. A přestože má podzim přívlastek pochmurný, v butiku Luisa Spagnoli to rozhodně neplatí. Cokoli, co je pro všechny milovnice módy v obchodě připraveno, rozzáří vás i nadcházející předvánoční období. Vzhůru na nákupy!


MódaSpolečnost

https://www.bhthydro.eu/ https://www.bhthydro.eu/ https://www.bhthydro.eu/

Mohlo by vás zajímat


Více článků

https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz