Popelky naživo

Popelky naživo

Popelky naživo

A byla královská svatba a žili spolu až do smrti… To není jenom věta z pohádky, i ve skutečném světě se obyčejné holky stávají princeznami.

Monacká kněžnaCharlene Wittstock si žila jako princezna i v obyčejné rodině. Táta udělal, co jí na očích viděl, nevadilo mu vstávat každé ráno v pět hodin, aby ji mohl odvézt na trénink plavání. Vyplatilo se to. Cílevědomá dívka se proplavala až na olympiádu v Sydney jako členka polohové štafety, reprezentující svoji vlast − Jihoafrickou republiku. Vzácný kov neulovila, ale osud jí chystal mnohem větší odměnu. Ze závodů v Monaku si přivezla zlato a malé tajemství. Potkala tam svého prince… Albert, o dvacet let starší vládce Monaka, neměl tu nejlepší pověst. Podezírali ho na jedné straně ze slabosti pro stejné pohlaví, na druhé straně za sebou nechal spoustu zlomených ženských srdcí. V roce 2003 mu letuška Nicole Costa porodila nemanželského syna. O tři roky později začal oficiálně randit s Charlene. Šeptalo se, že je to vztah z rozumu, ale vzdala se kvůli němu slibné kariéry, dokonce i kvalifikace na olympiádu v Pekingu. Změnila svůj vzhled, ze sportovní dívky se stala elegantní žena, zkrátila si vlasy, vyměnila trička za kostýmky a začala se líčit. Když se prominentní pár objevil na svatbě švédské korunní princezny Victorie, monačtí poddaní začali doufat, že i u nich bude veselka. Plánovala se na léto roku 2011. Třikrát se měnilo datum, ale nakonec vše klaplo. Nikdo neprotestoval, že dojde k ředění modré krve. Nakonec málem od oltáře utekla sama nevěsta. Provalilo se, že Albert má další nemanželské dítě. Charlene už prý na letišti nastupovala na palubu, ale zadrželi ji osobní strážci a zavezli zpět do paláce. Během obřadu plakala, a zřejmě to nebyly slzy štěstí. Pak se soustředila na svůj královský úkol – porodit legitimního následníka. Chvíli to trvalo. Hned se objevily spekulace, zda si Albert plní manželské povinnosti, na líbánkách prý měli oddělené pokoje. A není nová kněžna neplodná? Dokonce se v bulvárním tisku psalo, že si vyhlédla milence, který v plození dětí Alberta zastoupí… Když Charlene porodila dvojčata, drby utichly. Při péči o Jacquese a Gabrielu rozkvetla do krásy, zmizel původní chlad a uzavřenost, kterou jí lidé vyčítali. Začala si užívat i oficiální roli kněžny, charitu, státnické návštěvy, cestování. Občas se obloha nad Monakem zatáhne. Charlene (41 let) už párkrát balila kufry, ale asi by se jí po životě v paláci stýskalo.

 

Norská korunní princezna Mette-Marit Tjessem Høiby o princi určitě nesnila. Když v létě 1999 přinesla na rockovém festivalu pivo sympatickému blonďákovi, který se do ní hned zakoukal, netušila, že to nebude jen jednorázovka. Byla už matkou dvouletého nemanželského Mariuse, kterého zplodila s narkomanem. Když ho chtěla opustit, honil ji po ulici s nožem. Skončil ve vězení. Ovšem ani ona neplatila za andílka. Pila jako duha, holdovala hašiši, chodila na večírky, které často končily hromadnými sexuálními hrátkami, natočila lesbickou scénu pro hudební klip. Uf. Tohle všechno otevřeně přiznala v televizním rozhovoru 48 hodin před svatbou. Když to nevadilo Haakonovým královským rodičům, doufala, že i veřejnost jí odpustí, vždyť Norové mají pověst tolerantního národa. Obřad v katedrále byl nádherný. A novomanželka sekala dobrotu. Mette-Marit Norská se změnou jména změnila svůj život od podlahy. Dokončila střední školu a pokračovala ve studiu na vysoké škole. Porodila dceru, potom vytouženého syna. Pak ale opět začala zlobit. Vyrazila si na nákup do New Yorku, v Alpách relaxovala ve wellness hotelu. Manžela a děti nechala doma. A utekla ještě dál – k buddhismu. Duševně, i fyzicky, několik měsíců podnikala očistnou pouť po Indii. Když se znovu ujala státnických povinností, působili na společných fotkách s Haakonem spíš jako sourozenci. Netrvalo dlouho a novináři odhalili, že za vším je jiný chlap. Slavíček pracující v paláci zazpíval, že Mette-Marit má milence už dlouhých devět let! Prý je to bohatý podnikatel, ženatý. Rozvádět se nechce, ale ona údajně proti rozbití manželství nic neměla… Jenže budoucnost Norska nad osobními zájmy zatím vítězí. Říká se, že zakročil tchán, ale oficiální vyjádření nepřišlo. Manželé jsou stále spolu. Mette-Marit (45 let) má dobrou motivaci – třeba se jednou stane královnou.

 

Vévodkyně se SussexuMeghan (37 let) aktuálně patří k nejsledovanějším ženám světa. Za svůj exotický tmavý vzhled vděčí mamince, v žilách jí koluje krev afrických otroků. Odmala se k tomu hrdě hlásila, i když jí pravda přinesla šikanu. Anglického prince Harryho poznala na rande naslepo, které jí domluvila kamarádka. V té době byla Meghan v USA celkem populární seriálová herečka, ve 23 letech už rozvedená. Tvrdí, že nevěděla, s kým má tu čest, což je v době sociálních sítí těžko uvěřitelné. Harry ji taky neznal, ale padli si do oka. Už za tři týdny ji pozval na výlet do Afriky, ovšem žádná romantika luxusního resortu, ale pěkně drsnénocování v přírodě pod širákem. Zkouškou prošla a už za čtyři měsíce se o nich psalo jako o novém páru. I pak to šlo ráz naráz. V roce 2017 zásnuby, v květnu 2018 svatba. Stylově v kapli kostela svatého Jiří ve Windsoru. Kromě královské rodiny se dostavila také VIP smetánka, například slavná moderátorka Oprah Winfrey, ozdoba všech akcí manželé Beckhamovi nebo herec George Clooney s manželkou. Meghan v šatech francouzské značky Givenchy byla prostě nádherná. Štíhlá jako proutek, přesto se spekulovalo, jestli náhodou na svatbu trochu nespěchala. Oznámení přišlo až v říjnu. „Jejich královské Výsosti vévoda a vévodkyně ze Sussexu s radostí oznamují, že vévodkyně ze Sussexu očekává potomka na jaře 2019.“ Meghan vnesla do královské rodiny svěží vítr. Zesnulé Dianě by se snacha určitě líbila. Tchán princ Charles ji respektuje a královna také. Největší problém s ambiciózní Američankou měl Harryho bratr William. Nelíbilo se mu, že moc spěchá se svatbou, ale nakonec mu šel za svědka. Bulvár také řeší, že Meghan si nerozumí se švagrovou Kate. Dokonce prý vyškrtla její jméno ze seznamu, když vybírali jméno pro budoucího potomka. Větší problém však má vévodkyně se svým otcem. Rozvedl se s její matkou, když bylo Meghan šest, a zajímat se o ni začal až ve chvíli, když se výhodně vdala. Pro něj to znamená zajímavý zdroj příjmu, prodává bulváru intimní informace a nechává si za ně slušně platit. Momentálně děsí vévodkyni zájmem o vnouče, které se brzy narodí. Chce mu být dobrým,aktivním dědečkem, dokonce se chystá svá rodinná práva vymáhat s pomocí církve. 

 

.


https://www.bhthydro.eu/ https://www.bhthydro.eu/ https://www.bhthydro.eu/

Mohlo by vás zajímathttps://www.smeny.cz https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz