Slovanská krása válcuje světový modeling

Slovanská krása válcuje světový modeling


Slovanská krása válcuje světový modeling

Možná to zní trochu „nabubřele“, ale letité úspěchy krásek se slovanskými kořeny na světových přehlídkových molech a v rámci kampaní prestižních módních značek mluví za vše. Ano, tradiční slovanská krása se cení, a důkazem budiž i naše přehlídka českých a slovenských topmodelek, které dobyly módní svět.

Představujeme vám top výběr dívek a žen, které prošly velmi úspěšně soutěží Elite Model Look a o které se vybrané módní časopisy a návrháři doslova perou.

Adriana Čerňanová (27)

Slovenská topmodelka a finalistka soutěže Elite Model Look 2006. Fotila pro světové módní časopisy jako Elle, Marie Claire, Vogue či Harper´s Bazaar. Převáděla pro prestižní módní domy, například pro Elie Saab, Valentino, Givenchy nebo Dolce & Gabbana. Stala se tváří kampaní značek Triumph a Wonderbra, objevila se i v reklamě pro značku Dior.

Bára Podzimková (19)

Česká topmodelka a vítězka světového finále soutěže Elite Model Look 2014. Předváděla pro prestižní módní domy Chanel, Prada, Valentino, Dior, Alexander McQueen, Elie Saab, Armani, Hermès, Givenchy, Fendi, Cavalli, Dolce & Gabbana a další. Stala se tváří kampaní značek Chanel, Valentino nebo Ralph Lauren. 

Barbora Brušková (22)

Slovenská topmodelka, finalistka soutěže Elite Model Look 2011, oblíbenkyně Johna Galliana a domu Maison Martin Margiela. Objevila se na stránkách časopisů Vogue, Elle, Harper´s Bazaar, předváděla pro módní domy Saint Laurent, Hermès, Elie Saab a další.

Daniela Kocianová (28)

Česká topmodelka, která se objevila na desítkách světových přehlídek, jako například Celine, Vivienne Westwood, Valentino, Maison Margiela, Armani, Dolce & Gabbana, Givenchy, Cavalli a mnohých dalších. Zářila na titulkách nejprestižnějších módních časopisů Elle, Vogue, Glamour, Styleby a One. Stala se tváří značky Celine.

Denisa Dvořáková (27)

Česká topmodelka a světová vítězka Elite Model Look 2006. Je ambasadorkou Schwarzkopf Elite Model Look 2019 a jednou z pěti Češek, které se objevily na titulní straně Vogue Italia. Byla tváří kampaní Versace, Cartier a Givenchy, předváděla pro všechny prestižní módní domy.

Dominika Kuchárová (31)

Slovenská topmodelka, která fotila pro světové tituly Elle, Harper´s Bazaar, Marie Claire. Předváděla pro prestižní módní domy Jil Sander, Cavalli, Marc Jacobs, Isabel Marant nebo Alberta Ferretti. Objevila se v kampani Dolce & Gabbana.

Eva Klímková (22)

Česká topmodelka a světová vítězka soutěže Elite Model Look 2013, fotila pro magazíny Vogue, L´Officiel či Marie Claire, objevila se na desítkách přehlídek, jako například Dior, Jean Paul Gaultier nebo Elie Saab.

Hana Jiříčková (27)

Česká topmodelka, která fotila pro všechny prestižní módní tituly, sedmkrát se objevila na titulce Vogue. Předváděla pro módní domy Tom Ford, Marc Jacobs, Alexander Wang nebo Versace. Stala se tváří značek Armani, Max Mara, Ralph Lauren, Tiffani & Co a H&M.

Jana Tvrdíková (18 let)

Nováček mezi českými topmodelkami, který je na začátku své kariéry. Stala se národní vítězkou soutěže Schwarzkopf Elite Model Look a světovou vítězkou soutěže Elite Model Look 2016. A přestože teprve začíná, už stihla ozdobit stránky módních časopisů jako Dolce Vita, Proč Ne, Marie Claire, Elle, Top Fashion, Feminity a Eva. Předváděla pro módní domy Chanel, Valentino a Fendi.

Kristína Chrasteková (38)

Slovenská topmodelka, která fotila pro všechny světové módní časopisy. Objevila se na obálce Vogue, L´Officiel, Harper´s Bazaar, Elle a dalších. Stala se tváří kampaní značek jako Prada, Valentino, Miu Miu nebo Moschino.

Linda Nývltová (35)

Slovenská topmodelka, která se do povědomí veřejnosti zapsala třetím místem na světovém finále Elite Model Look 1998 v Nice. Klasickou krásu této Slovenky ocenily především kosmetické značky Chanel, Guerlain, Helena Rubenstein, Schwarzkopf a Clarins. Její tvář jako jediné Slovenky v historii ozdobila titulku Vogue Paris, často fotí pro Elle, Marie Claire, L´Officiel a Madame Figaro.

Linda Vojtová (33)

Česká topmodelka, která se v roce 2000 stala jako první Češka vítězkou světového finále soutěže Elite Model Look. Objevila se na titulkách světových časopisů Vogue, Elle, L´Officiel nebo Harper´s Bazaar. Stala se tváří kampaní například pro značky Armani, Max Mara, Jimmy Choo, La Perla, Escada nebo Palmers.

Michaela Hlaváčková (30)

Slovenská topmodelka, vítězka národního finále Elite Model Look 2004, předváděla pro všechny nejslavnější módní domy od Calvin Klein, Prada, Givenchy, Marc Jacobs, Lanvin až po Isabel Marant. Mohli jsme ji vidět na titulních stránkách Numero, Harper´s Bazaar, Vogue, L´Officiel, Marie Claire a v kampaních pro Paco Rabanne, Armani, Givenchy a Chopard. 

Michaela Kocianová (30)

Slovenská topmodelka, která jako jediná Slovenka v historii předváděla na světoznámé Victoria´s Secret show. Byla titulní tváří časopisů Elle, Vogue a L´Officiel, na svém kontě má kampaně pro Dior, Givenchy nebo Vivienne Westwood. Předváděla pro všechny prestižní módní domy.

Saša Gachulincová (27)

Slovenská topmodelka a vítězka Elite Model Look 2005. Předváděla pro Chloé, Dries van Noten, John Galliano, Tory Burch, Prada, Burberry, Paul Smith a stala se titulní tváří časopisů Jalouse, Marie Claire a L´Officiel.

Zuzana Stráská (29)

Česká topmodelka a influencerka předváděla pro prestižní módní domy, jako jsou Alexander McQueen, Vivienne Westwood, Dolce & Gabbana nebo Donna Karan. Objevila se na stránkách časopisů L´Officiel, Elle, Harper´ Bazaar, Glamour, Velvet nebo Marie Claire. 


MódaSpolečnost

https://www.bhthydro.eu/ https://www.bhthydro.eu/ https://www.bhthydro.eu/

Mohlo by vás zajímat


Více článků

https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz